stomatolog-czestochowa.pl

Pod tym adresem internetowym (stomatolog-czestochowa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy na pewno właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak powstają tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy kwestie, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy zdjęcia z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na przesłanie wszelkich zmian. Za darmo poprawimy serwis.


8. Dla kogo jest ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!