stomatolog-czestochowa.pl

Pod tym adresem internetowym (stomatolog-czestochowa.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Takie domeny dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny czynsz za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy ilustracje z największych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać nam swoje zdjęcia, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!